Матрац EMM Denim Levi 140x190
Відео 1Фото 4 | від 8 396 до 9 280 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 130 кг Висота:20 см |
Модифікації EMM Denim Levi 16
Характеристики
EMM Denim Levi 140x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM Denim Levi 140x190
Сортувати
Матрас ЕММ Denim Levi 140х190 + наматрасник в подарок | 8 435 грн. |
Матрац Denim Levi 140х190 см (2045421401904) | 8 434 грн. |
Матрац ортопедичний 140х190 EMM Denim LEVI | 8 396 грн. |
Ортопедичний матрац Denim LEVI, 140х190 | 9 280 грн. |
Матрац ортопедичний Denim LEVI 140x190 см | 8 436 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо