Матрац EMM Denim Levi 80x190
Відео 1Фото 4 | від 5 087 до 5 598 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 130 кг Висота:20 см |
Модифікації EMM Denim Levi 16
Характеристики
EMM Denim Levi 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM Denim Levi 80x190
Сортувати
Матрас ЕММ Denim Levi 80х190 + наматрасник в подарок | 5 088 грн. |
Матрац Denim Levi 80х190 см (2045420801903) | 5 087 грн. |
Ортопедичний матрац Denim LEVI, 80х190 | 5 598 грн. |
Матрац ортопедичний Denim LEVI 80x190 см | 5 088 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо