Каталог   /   Дім і ремонт   /   Текстиль   /   Матраци   /   EMM

Матрац EMM Diamond 150x190

Фото - Матрац EMM Diamond 150x190
Відео 2Фото 4
EMM Diamond 150x190
Тип
безпружинний
Жорсткість
вище за середню / висока (4/5), двобічний
Кількість шарів
2 шт.
Наповнювач
піна (Smart Foam, Ortho Foam)
Макс. навантаження (1 місце)
160 кг
Додатково
вакуумна упаковка
Країна-виробник
Україна
Висота
18 см
Офіційний сайт
emm.ua
Дата додавання на E-Katalog
червень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.

Купити EMM Diamond 150x190

Матрас ЕММ Diamond 150х190 + наматрасник

Матрас ЕММ Diamond Наполнение: - Чехол несъемный – объемная ткань стрейч с вискозой - Smart foam® - Ortho Foa... щеm - Чехол несъемный – объемная ткань стрейч с вискозой Особенности: - Высота - 18 см. - Жесткость - 4/5 - Нагрузка - 160 кг.
Mebelino.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
12 183 грн.

Ортопедичний матрац EMM Diamond - 150х190 2504341501908

Ортопедичний матрац EMM Diamond - 150х190 від EMM Дозволить забезпечити якість сну Ортопедичний матрац EMM Diamond — д... щевосторонній безпружинний матрац із високою жорсткістю, створений для надійної підтримки хребта та комфортного щоденного сну. Завдяки сучасним матеріалам забезпечує довговічність і стабільність форми. Комфорт та підтримка Матрац має жорсткість 5, що ідеально підходить для
Vipstore.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
11 574 грн.

Ортопедичний матрац EMM Diamond, 150х190

Маркетплейс: Rozetka.ua  Tak-Tak З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Ортопедичний матрац EMM Diamond, 150х190

Маркетплейс: Rozetka.ua  Nirvana M З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
11 889 грн.

Матрац ортопедичний EMM Diamond 150x190 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  Maxi-House З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на EMM Diamond 150x190

Модификації EMM Diamond 150x190

Ціни на EMM Diamond 150x190
EMM Diamond 70x190 від 5 913 грн.7 пропозицій
EMM Diamond 80x190 від 6 638 грн.7 пропозицій
EMM Diamond 80x200 від 6 737 грн.7 пропозицій
EMM Diamond 90x190 від 7 339 грн.7 пропозицій
EMM Diamond 90x200 від 7 450 грн.7 пропозицій
EMM Diamond 120x190 від 9 613 грн.7 пропозицій
EMM Diamond 120x200 від 9 752 грн.7 пропозицій
EMM Diamond 140x190 від 11 007 грн.7 пропозицій
EMM Diamond 140x200 від 11 155 грн.7 пропозицій
EMM Diamond 150x190 від 11 574 грн.7 пропозицій
EMM Diamond 150x200 від 11 721 грн.7 пропозицій
EMM Diamond 160x190 від 12 117 грн.7 пропозицій
EMM Diamond 160x200 від 12 264 грн.7 пропозицій
EMM Diamond 180x190 від 13 486 грн.7 пропозицій
EMM Diamond 180x200 від 13 942 грн.7 пропозицій
EMM Diamond 200x200 від 15 628 грн.7 пропозицій
Відеоогляди