Матрац EMM Arabeska Organza 80x200
Фото 7 | від 6 414 до 7 055 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 160 кг Висота:22 см |
Модифікації EMM Arabeska Organza 16
Характеристики
EMM Arabeska Organza 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM Arabeska Organza 80x200
Сортувати
Матрас ЕММ Arabeska Organza 80х200 + наматрасник в подарок | 6 414 грн. |
Ортопедичний матрац Arabeska Organza 80x200 | 6 414 грн. |
Ортопедичний матрац Arabeska Organza, 80х200 | 7 055 грн. |
Матрац ортопедичний Arabeska Organza 80x200 см | 6 414 грн. |
Закрити
Рекомендуємо