Ваги Empire 1248
Empire 1248 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Empire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Empire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Empire 1248
Усі ціни 7 →Ваги кухонні Empire 1248s із чашею 5 кг Блакитні (DR-000061488) TRG-15617 | 375 грн. |
Ваги кухонні з чашею Empire М-1248 | 375 грн. |
Ваги кухонні Empire EM1248 електронні з чашею до 5кг | 540 грн. |
Ваги кухонні з чашею Empire М-1248 | 441 грн. |
Ваги кухонні Empire EM1248 електронні з чашею до 5кг | 516 грн. |
Ваги кухонні Empire 5 кг (1248) | 331 грн. |
Ваги кухонні Empire EM1248 електронні з чашею до 5кг | 469 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →