Ваги Rotex RSK19-P
Rotex RSK19-P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RSK19-P
Усі ціни 11 →Rotex RSK19-P | 475 грн. |
Ваги кухонні ROTEX RSK19-P | 409 грн. |
Ваги кухонні Rotex RSK19-P | 559 грн. |
Ваги кухонні Rotex RSK19-P | 474 грн. |
Весы кухонные Rotex RSK19-P | 952 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →