Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Блоки живлення   /   Endorfy

Блок живлення Endorfy Elementum E5 EY7A002

Фото - Блок живлення Endorfy Elementum E5 EY7A002
Фото 8
Endorfy Elementum E5 EY7A002
2024 рік
Основне
Потужність450 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Сертифікат80+
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA4 шт
MOLEX2 шт
PCIe 6pin1 шт
PCIe 8pin (6+2)1 шт
Система кабелівне модульна
Проводи в обплетенні
Довжина кабелів
MB450 мм
CPU625 мм
SATA410 мм / 555/700 /
MOLEX410 мм / 555 /
PCIe450 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V18 А
+5V18 А
+12V141 А
-12V0.5 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V492 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Потужність -12V6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP, SIP
Гарантія виробника3 роки
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Офіційний сайтendorfy.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Endorfy 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Endorfy.

Купити Endorfy Elementum E5 EY7A002

Блок живлення Endorfy Elementum E5 (EY7A002)

Блок живлення Endorfy Elementum E5 (EY7A002) забезпечує стабільну роботу ПК при максимальній потужності 450 Вт і енергоефективності класу 80+; стандарт ATX і компактні габарити (87×140×150 мм) роблять його сумісним із більшістю корпусів, а немодульне кабелювання — простим у встановленні та охайному укладанні кабелів. Активний PFC покращує стабільні... щесть напруги, вбудований захист від перевантаження (OPP) підвищує безпеку компонентів, а 120 мм вентилятор гарантує ефективне охолодження при навантаженнях. Підключення: 24‑pin, CPU 8‑pin (4+4), PCI‑E 8‑pin (6+2), 4×SATA, 2×Molex — підходить для ігрових і робочих конфігурацій; чорне виконання виглядає стримано й універсально.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
2 883 грн.

ENDORFY Elementum E5 450 Вт (EY7A002)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
2 880 грн.

Блок живлення Endorfy Elementum E5 (EY7A002)

Блок живлення Endorfy Elementum E5 (EY7A002) має потужність 450 Вт і відповідає стандарту 80 PLUS, що забезпечує високу ефективність роботи та стабільне живлення системи. Він підходить для домашніх ПК та інтеграторських збірок, підтримуючи підключення відеокарт з роз’ємом PCI-E 6/8-контакт. Оснащений необхідними кабелями для підключення компонентів... ще, включаючи роз'єми CPU 4+4 pin, EPS 20+4 pin, PCI-E 6+2 pin, MOLEX та
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 877 грн.

Блок живлення ENDORFY Elementum E5 450W 80 Plus (EY7A002) EU

Маркетплейс: Rozetka.ua  MO TRADE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 381 грн.

Динаміка цін на Endorfy Elementum E5 EY7A002

Модификації Endorfy Elementum E5

Ціни на Endorfy Elementum E5
Endorfy Elementum E5 EYA003від 2 649 грн.2 пропозиції
Endorfy Elementum E5 EY7A002від 2 877 грн.4 пропозиції
Endorfy Elementum E5 EY7A001від 2 573 грн.11 пропозицій