Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Блоки живлення   /   Endorfy

Блок живлення Endorfy Supremo FM5 EY7A008

Фото - Блок живлення Endorfy Supremo FM5 EY7A008
Відео 3Фото 8
Endorfy Supremo FM5 EY7A008
650 Вт750 Вт
Основне
Потужність750 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA8 шт
MOLEX1 шт
PCIe 8pin (6+2)3 шт
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB600 мм
CPU705 мм
SATA560 мм / 720/880 /
MOLEX880 мм
PCIe550 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V162 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V744 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
Гарантія виробника7 років
Габарити (ВхШхГ)87x150x140 мм
Офіційний сайтendorfy.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Endorfy 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Endorfy.

Купити Endorfy Supremo FM5 EY7A008

ENDORFY Supremo FM5 Gold 750 Вт (EY7A008)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
6 163 грн.

Блок живлення Endorfy Supremo FM5 750W (EY7A008)

Блок живлення Endorfy Supremo FM5 750W є високоефективним рішенням для сучасних ПК з сертифікацією 80 Plus Gold, що забезпечу... щеє оптимальну енергоефективність та зменшення теплових втрат. Оснащений японськими електролітичними та алюмінієво-полімерними конденсаторами, він стабільно підтримує напругу на всіх лініях для безперебійної роботи навіть найвимогливіших компонентів. Модульна
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
6 799 грн.

Блок живлення Endorfy Supremo FM5 750W (EY7A008)

Блок живлення Endorfy Supremo FM5 750W (EY7A008) — модульний ATX-пристрій потужністю 750 Вт з сертифікацією 80+ Gold для висо... щекої енергоефективності; оснащений активним PFC, захистом від перевантаження (OPP) та 120 мм вентилятором для стабільного охолодження і роботи під навантаженням. Комплект роз’ємів включає 24-pin, 2× CPU 8-pin (4+4), 3× PCI‑E 8-pin (6+2), 8× SATA та 1× Molex, що дозволяє підключити сучасні конфігурації з
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
6 805 грн.

Блок питания ENDORFY Supremo FM5 750W 80 Plus Gold (EY7A008)

Маркетплейс: Rozetka.ua  extra З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 999 грн.

Блок живлення ENDORFY Supremo FM5 750W 80 Plus Gold (EY7A008)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Goroshko З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Endorfy Supremo FM5 EY7A008

Модификації Endorfy Supremo FM5

Ціни на Endorfy Supremo FM5
Endorfy Supremo FM5 EY7A007від 4 104 грн.6 пропозицій
Endorfy Supremo FM5 EY7A008від 3 999 грн.6 пропозицій
Відеоогляди