Зарядна станція EnerSol EPB-2000N
Фото 3 |
EnerSol EPB-2000N 1000 Вт2000 Вт |
|
Li-Ion або LiFePO4: Що краще для зарядної станції та ДБЖ?Розбираємось у сильних та слабких сторонах літієвих АКБ, що використовуються у зарядних станціях та ДБЖ
Автономне енергопостачання: що таке портативні зарядні станції?Екологічно чисті джерела електроенергії для дому та подорожей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerSol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerSol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerSol EPB-2000N
Зарядная станция EnerSol EPB-2000N, 2220 Вт/час, 2000 Вт | 53 999 грн. |
EnerSol EPB-2000N офіційна гарантія | 52 599 грн. |
Зарядна станція EnerSol EPB-2000N, 2220 Вт/год, 2000 Вт | 53 999 грн. |
Зарядна станція EnerSol EPB-2000N | 53 999 грн. |
Модификації EnerSol EPB-2000N
Ціни на EnerSol EPB-2000N |
---|---|---|---|---|
EnerSol EPB-1000N | від 33 999 грн. | 4 пропозиції | ||
EnerSol EPB-2000N | від 52 599 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →