Зарядна станція Konner&Sohnen KS 2200PS-FC
Фото 7 |
Konner&Sohnen KS 2200PS-FC |
|
Li-Ion або LiFePO4: Що краще для зарядної станції та ДБЖ?Розбираємось у сильних та слабких сторонах літієвих АКБ, що використовуються у зарядних станціях та ДБЖ
Автономне енергопостачання: що таке портативні зарядні станції?Екологічно чисті джерела електроенергії для дому та подорожей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 2200PS-FC
Усі ціни 19 →Зарядна станція Konner&Sohnen 2200PS-FC Portable Power Station (2220Wh/220 | 54 999 грн. |
Портативна зарядна станція Könner&Söhnen KS 2200PS-FC | 54 999 грн. |
Зарядная станция Konner&Sohnen KS 2200PS-FC (2220 Вт·ч / 2200 Вт) 146646 | 54 999 грн. |
Konner&Sohnen KS 2200PS-FC офіційна гарантія + безкоштовна доставка | 51 999 грн. |
Портативна (переносна) електростанція KS 2200PS-FC | 54 999 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Konner&Sohnen KS 2200PS-FC
Ціни на Konner&Sohnen KS 2200PS-FC |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 1200PS-FC | від 28 099 грн. | 8 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 2200PS-FC | від 51 999 грн. | 19 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 3000PS-FC | від 69 999 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →