Компресор EnerSol ES-AC 285-24-2OF 24 л мережа (230 В)
Фото 4 |
EnerSol ES-AC 285-24-2OF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerSol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerSol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerSol ES-AC 285-24-2OF 24 л мережа (230 В)
Усі ціни 10 →Компресор повітряний безмасляний EnerSol ES-AC285-24-2OF | 6 599 грн. |
Компресор повітряний безмасляний EnerSol ES-AC285-24-2OF 285 л/хвил, 1.08 | 6 599 грн. |
Компресор Enersol ES-AC285-24-2OF, 285 л/хв, 1.08 кВт (ES-AC285-24-2OF) | 6 598 грн. |
Компресор повітряний безмасляний EnerSol ES-AC285-24-2OF | 6 599 грн. |
Компресор Enersol ES-AC285-24-2OF, 285 л/хв, 1.08 кВт (ES-AC285-24-2OF) | 6 598 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →