Коліматорний приціл EOTech HWS 512 (512.A65)
Відео 1Фото 6 |
EOTech HWS 512
Тип:коліматорний
Кратність збільшення:1 x
Діаметр об'єктива:30 мм
Поле зору на 100 м:28 м
Безперервна робота:до 600 год
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:137 мм
Всі характеристики
Характеристики HWS 512
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EOTech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EOTech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EOTech HWS 512
Усі ціни 11 →EOTech 512 68MOA/1MOA | 28 999 грн. |
512.A65 Приціл коліматорний EOTech 512 68MOA/1MOA | 34 240 грн. |
EOTech 512 68MOA/1MOA | 35 096 грн. |
Коллиматорный прицел EOTech 65MOA (512.A65) | 35 096 грн. |
Прицел EOTech 512 68MOA/1MOA (512.A65) 512.A65 | 34 197 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості прицілу EOTech HWS 512:
- Діапазон регулювання поправок: +/- 40 МОА