Коліматорний приціл EOTech HWS EXPS3-0
Відео 8 |
EOTech HWS EXPS3-0
Тип:коліматорний
Кратність збільшення:1 x
Діаметр об'єктива:30 мм
Поле зору на 100 м:28 м
Безперервна робота:до 600 год
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:91 мм
Всі характеристики
Характеристики HWS EXPS3-0
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EOTech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EOTech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EOTech HWS EXPS3-0
Усі ціни 10 →EXPS3-0 Приціл коліматорний EOTech 68MOA/1MOA сумісний з NV | 48 000 грн. |
EXPS3-0 Приціл коліматорний EOTech 68MOA/1MOA сумісний з NV | 52 080 грн. |
Коллиматорный прицел EOTech EXPS3 65MOA/1MOA (EXPS3-0) | 53 382 грн. |
Приціл EOTech 68MOA/1MOA (EXPS3-0) | 53 382 грн. |
Прицел EOTech 68MOA/1MOA (EXPS3-0) EXPS3-0 | 53 382 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості прицілу EOTech HWS EXPS3-0:
- Діапазон регулювання поправок: +/- 40 МОА