Проєктор Epson EB-1795F
Фото 17 |
Універсальний тонкий 3LCD-проєктор з роздільною здатністю 1280х800 (16: 10) і вбудованим Wi-Fi-модулем. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, призначений для виведення презентацій у великих переговорних кімнатах, конференц-залах, аудиторіях навчальних закладів та інших приміщеннях середньої площі. В основі цього пристрою лежить фірмова проекційна система, що складається з трьох LCD-панелей з розміром 0,59 дюйма і лампи високого тиску, що гарантує яскравість до 3200 лм.
Така зв'язка забезпечує створення великих, яскравих і контрастних проекційних зображень в незатінених приміщеннях. Роздільна здатність 1280x800 зі співвідношенням сторін 16:10 дає додатковий вертикальний простір, що зручно для презентацій і відображення вертикально орієнтованих документів. Для використання в медичних установах проєктор Epson EB - 1795f підтримує режимом симуляції DICOM, необхідний для повноцінного перегляду специфічних медичних документів, наприклад рентгенівських знімків (з поліпшеною деталізацією відтінків сірого і тіней). Є повний набір актуальних цифрових / аналогових інтерфейсів, а вбудований Wi-Fi-адаптер робить можливою пряму трансляцію контенту з ноутбуків, смартфонів і планшетів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epson.
Купити Epson EB-1795F
Усі ціни 9 →Короткофокусний проектор Epson EB-1795F (V11H796040) | 48 999 грн. |
Проектор Epson EB-1795F (V11H796040) | 54 083 грн. |
Проектор Epson EB-1795F (V11H796040) | 53 929 грн. |
Мультимедійний проектор Epson EB-1795F | 54 120 грн. |
Epson EB-1795F | 50 840 грн. |
- Підтримка технології Near Field Communication (NFC)