Каталог   /   ТВ та відеотехніка   /   Проєкційне обладнання   /   Проєктори   /   Epson

Проєктор Epson EB-FH08

Фото - Проєктор Epson EB-FH08
Фото 3
Epson EB-FH08
Лампа:UHE, 3600 лм, 16 000:1, термін служби 6000 год
Роздільна здатність:1920x1080 пікс.
Коефіцієнт:1.21:1 – 1.45:1
Підключення:VGA, HDMI 2 шт.
Всі характеристики
Характеристики EB-FH08
Колір
Основне призначенняуніверсальний
Лампа і зображення
Тип лампиUHE
Термін служби6000 год
Термін служби (економ)12000 год
Потужність лампи210 Вт
Яскравість3600 лм
Динамічна контрастність16 000:1
Передача кольору16.7 млн. кольорів
Матриця
Технологія3LCD
Розмір матриці0.62"
Реальна роздільна здатність1920x1080 пікс.
Підтримка форматів зображення16:9
Проєктування
Діагональ зображення34 – 337 "
Проєкційний коефіцієнт1.21:1 – 1.45:1
Оптичне збільшення1.2 х
Масштаб і фокусуванняручне
Автотрапеція
Корекція трапеції (верт), ±30 °
Корекція трапеції (гор), ±30 °
Апаратна частина
USB-A 2.01 шт.
Кількість динаміків1 шт.
Потужність звуку2 Вт
Відеороз'ємиVGA
композитний AV-вхід
HDMI входів2 шт.
Аудіороз'ємиRCA (аудіо)
Службові роз'ємиUSB (slave)
Інше
Рівень шуму (номінально)37 дБ
Рівень шуму (економ / тихий)28 дБ
Джерело живленнямережа
Споживана потужність284 Вт
Габарити (ВхШхГ)92x302x252 мм
Вага2.7 кг
Офіційний сайтepson.eu
Дата додавання на E-Katalogлипень 2025
Маркування виробника
V11HB54040

V11HB54042

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epson 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epson.

Купити Epson EB-FH08

Усі ціни 29 →

Мультимедійний проектор Epson EB-FH08 (V11HB54042)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
33 069 грн.

Проєктор Epson EB-FH08 FHD (V11HB54042) V11HB54042

Проєктор Epson EB-FH08 поєднує високу роздільну здатність Full HD (1920х1080), яскравість 3600 люмен і контрастність 16000:1,... щещо дозволяє насолоджуватись чітким, деталізованим та кольорово насиченим зображенням. Завдяки технології 3LCD картинка залишається природною й яскравою без ефекту "веселки", навіть на великому екрані до 386 дюймів. Оптичний зум (1.2x) і компактний корпус роблять проєктор зручним для мобільного використання.
Офіційний партнер Epson
Click.ua
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
60 425 грн.

Epson V11HB54042

Насолоджуйтесь захоплюючими розвагами та динамічними бізнес-презентаціями за допомогою цього доступного лампового проєктора... щеFull HD. Компактний і легкий, з простим налаштуванням, він пропонує високотехнологічні функції та вражаючий великий дисплей розміром до 337 дюймів. Завдяки технології Epson 3LCD з кольоровою світловою потужністю (CLO) 3600 люменів ви будете насолоджуватися яскравими та деталізованими реалістичними зображеннями навіть у приміщеннях з яскравим освітленням. Доступні великі екрани з високою видимістю Перенесіть досвід перегляду на великому екрані до свого дому, домашнього офісу або невеликого бізнесу за допомогою цього доступного, але багатофункціонального проєктора Full HD з лампою. Насолоджуйтесь захоплюючими розвагами або проводьте динамічні бізнес-презентації на вражаючому великому екрані. Висока якість зображення Завдяки вражаючій яскравості 3і контрастності цей проєктор Full HD з лампою забезпечує яскраві, реалістичні зображення з чіткими деталями тіней. Завдяки технології Epson 3LCD він забезпечує втричі яскравіші кольори порівняно з 1-чіповими проєкторами DLP. Довговічне рішення Завдяки довговічному ламповому джерелу світла цієї моделі ви можете насолоджуватися великим екраном протягом багатьох років. Вбудовані динаміки Вбудований монодинамік потужністю 2 Вт забезпечує потужний звук, гарантуючи чітке звучання навіть у великих приміщеннях, тому вам не потрібно готувати додаткові динаміки. Розширені можливості підключення Оснащений 2 портами HDMI для легкого підключення декількох пристроїв, підтримує функцію розділеного екрану. Просте налаштування Насолоджуйтесь легким налаштуванням завдяки функції автоматичного увімкнення, яка виявляє сигнали від підключених пристроїв і запускається автоматично, забезпечуючи просте використання.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
56 883 грн.

Проектор Epson EB-FH08 (V11HB54042) (UA) V11HB54042

Ваш універсальний кінотеатр і помічник для роботиПроектор Epson EB-FH08 — це доступне рішення Full HD для тих, хто хоче отрим... щеати великий екран без зайвих витрат. Він поєднує в собі потужну яскравість, передову 3LCD-технологію та зручність у використанні. Легкий корпус вагою лише 2,7 кг дозволяє легко брати його з собою — у офіс, навчальну аудиторію чи додому для вечірнього кіносеансу.
Jabko.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
51 849 грн.

Мультимедійний проектор Epson EB-FH08 (V11HB54042)

Мультимедійний проектор Epson EB-FH08 забезпечує високу якість зображення у форматі Full HD (1920x1080) з яскравістю 3600 люм... щеенів, що дозволяє комфортно переглядати контент навіть у світлих приміщеннях. Завдяки технології 3LCD зображення виходить насиченим і чітким із контрастністю 16000:1. Пристрій підтримує співвідношення сторін 16:9 і має коефіцієнт проекції 1.21-1.45, що дозволяє встановлювати його на різній відстані від екрану з діагоналлю від 0,86 до 8,56 метрів. Лампа потужністю 210 Вт працює до 6000 годин у звичайному режимі і до 12000 годин в енергозберігаючому режимі, що забезпечує тривалий термін експлуатації. Проектор має компактний дизайн і легку вагу 2,7 кг, що спрощує транспортування і встановлення. Для підключення доступні два HDMI-порти та USB-A, що дає змогу легко поєднувати пристрій із сучасною технікою. Вбудовані динаміки потужністю 2 Вт дозволяють відтворювати звук без додаткових пристроїв, а рівень шуму при роботі не перевищує 37 дБ, що забезпечує комфортну роботу без зайвих відволікань. Epson EB-FH08 ідеально підходить для офісних презентацій, навчання, а також домашнього перегляду фільмів, поєднуючи надійність, зручність і високу якість відтворення.
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
32 194 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Epson EB-FH08

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна