Проєктор Epson EH‑LS300 (V11HA07140)
Відео 12Фото 17 |
Висококласний смарт-проєктор з ультракороткофокусною оптикою, що дозволяє розгорнути зображення на діагоналі 120 дюймів з відстані близько 36.6 см. Технологія 3LCD, що застосовується в моделі, забезпечує в три рази більш яскраві кольори порівняно з DLP-проєкторами. Як результат, високі показники яскравості (3600 ANSI-люмен) сприяють експлуатації Epson EH‑LS300 в еко-режимі, що продовжує термін служби джерела світла.
Лампа Laser-LED у конструкції моделі має заявлений ресурс роботи до 20 тис. годин. Пристрій проєктує зображення формату Full HD - 1920х1080 пікселів у перекладі на традиційну піксельну сітку. Смарт-можливості моделі реалізовані на відкритому варіанті системи Android TV із вбудованим Chromecast, встановленим магазином програм Google Play та підтримкою голосового керування через віртуального помічника Google Assistant. Вишенька на торті у характеристиках моделі – це просунута аудіосистема від Yamaha, складена з двох динаміків по 5 Вт та сабвуфера потужністю 10 Вт. Два роз'єми HDMI в інтерфейсному полку проєктора дозволять відтворювати контент із приставок цифрового телебачення, ігрових консолей та інших зовнішніх джерел.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epson.
Купити Epson EH‑LS300
Усі ціни 25 →Ультракороткофокусний проектор Epson EH-LS300W (V11HA07040) | 73 999 грн. |
Мультимедійний проектор Epson EH-LS300W (V11HA07040) | 75 199 грн. |
Epson EH-LS300B (V11HA07140) офіційна гарантія | 80 999 грн. |
Проектор Epson EH-LS300B (V11HA07140) | 78 027 грн. |
Проектор Epson EH-LS300B (V11HA07140) | 77 806 грн. |