Проєктор Epson EH-TW6150 (V11HA7404)
Відео 3Фото 6 |
Проєктор для домашнього кінотеатру з функцією вертикального зміщення об'єктиву в діапазоні ±60 %, що забезпечує гнучкість у плані вибору місця розміщення обладнання. Моделі "по зубах" розгорнути зображення з величезною діагоналлю кадру в 500 дюймів. Для налаштування відображення картинки в ній є 1.6-кратний зум і корекція спотворень трапецеїдальних. У серці апаратної платформи проєктора встановлено тріо РК-матриць, що просвічуються.
Технологія 3LCD дозволяє досягти яскравіших і насиченіших кольорів, ніж в одноматричних DLP-проєкторах. Зображення проєктор транслює в максимальній роздільній здатності True 4K - 4096х2160 пікселів. Також модель підкуповує гарним запасом яскравості UHE-лампи – на рівні до 2800 лм. Термін її служби у звичайному режимі світіння становить понад 4.5 тис. годин, в еко-режимі він перевищує 7.5 тис. годин. Epson EH-TW6150 обладнали всіма необхідними інтерфейсами підключення, включаючи один USB та два HDMI версії 1.4. Під час підключення ігрової консолі проєктор забезпечує низьку затримку виводу зображення (не більше 20 мс). Додаткове розпорядження пристрою надійшов гучний динамік потужністю 10 Вт.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epson.
Купити Epson EH-TW6150
Усі ціни 15 →Мультимедійний проектор Epson EH-TW6150 (V11HA74040) | 29 500 грн. |
Мультимедійний проектор Epson EH-TW6150 (V11HA74040) | 30 299 грн. |
Epson EH-TW6150 (V11HA74040) офіційна гарантія | 55 899 грн. |
Проектор Epson EH-TW6150 (V11HA74040) | 31 596 грн. |
Проектор Epson EH-TW6150 (V11HA74040) | 31 537 грн. |