ІЧ обігрівач Ergo HI-2018 SS 1.8 кВт (6805813)
Фото 7 |
Ergo HI-2018 SS термостат |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ergo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ergo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ergo HI-2018 SS 1.8 кВт
Усі ціни 13 →Обігрівач Ergo HI 2018 SS | 2 883 грн. |
ERGO HI 2018 SS | 2 693 грн. |
Обігрівач Ergo HI 2025 SS | 3 499 грн. |
Ergo Обігрівач Ergo HI 2025 SS | 3 499 грн. |
Обігрівач Ergo HI 2018 SS | 2 797 грн. |
ще 8 пропозицій
Відмінна альтернатива у фошці, яка не дешева. Гріє добре, нагрівається швидко, не смердить, легкий, зручно регулювати та виставляти по висоті, нахилу тощо. Купували у підвал, на випадок бомбардування, щоб швидко зігрітися у разі чого. Але за фактом більше використовували на вулиці, вечорами (направив у свій бік, і сидиш осіннім вечором у теплі, на вулиці, на гойдалці, і п'єш чай). Хороший обігрівач, але трохи підкачало якість пластику. Від одного не сильного удару об стінку, тріснув навпіл з одного боку. Дивно, може вогнетривкий пластик тендітний, але це в будь-якому випадку засмутило мене. Брали модель на 2000 Вт, щоб генератор без проблем зміг його живити, раптом що (генератор на 2.8 квт). Але цієї можливості цілком достатньо, щоб прогріти підвал 25 квадратних метрів, в мороз. Так. підвал відносно теплий, нижче 10-7 градусів не опускається температура, але повністю бетонний. Я перевіряв, що якщо вмикати на ковдру, то в підвалі з 10 градусів, температура піднімається до 16-17, я вважаю це відмінний результат, враховуючи, що масляний радіатор на 1500 ватів більше 15 градусів не піднімав. Виконує всі заявлені функції. Є термостат, коли виставив потрібну температуру, він нагріє, і потім вимкнеться і включиться через час. Це зручно та економно. Цілком зручні кріплення для регулювань. Швидко нагрівається. Слабкий пластик. Треснув від не сильного удару. Антон Ч: користуюся Ergo HI-2020 SS більше року |
Додати відгук
Модификації Ergo HI-2018 SS
Ціни на Ergo HI-2018 SS |
---|---|---|---|---|
Ergo HI-2018 SS 1.8 кВт | від 2 693 грн. | 13 пропозицій | ||
Ergo HI-2020 SS 2 кВт | від 2 246 грн. | 45 пропозицій | ||
Ergo HI-2025 SS 2.5 кВт | від 2 433 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →