ІЧ обігрівач Grunhelm GI-1800V 1.8 кВт
Grunhelm GI-1800V термостат |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GI-1800V 1.8 кВт
Усі ціни 7 →Grunhelm Grunhelm GI-1800V | 3 675 грн. |
Обігрівач Grunhelm GI-1800V | 2 180 грн. |
Grunhelm Обігрівач Grunhelm GI-1800V | 2 180 грн. |
Обогреватель Grunhelm GI-1800V | 2 025 грн. |
Обігрівач Grunhelm GI-1800V | 2 180 грн. |
Обігрівач інфрачервоний Grunhelm GI-1800V вертикальний | 3 150 грн. |
Інфрачервоний обігрівач GI-1800V вертикальний (GRUNHELM) | 3 978 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →