Масляний обігрівач Ergo HO-222009 9 секц 2 кВт
Фото 6 |
Ergo HO-222009 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ergo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ergo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ergo HO-222009 9 секц 2 кВт
Усі ціни 10 →Обігрівач Ergo HO 222009 | 2 280 грн. |
ERGO HO 222009 | 2 081 грн. |
Радиатор масляный ERGO 222009, 9 ребер, 3 уровня мощности 800 / 1200 / 200 | 1 798 грн. |
Обогреватель ERGO HO 222009 | 2 430 грн. |
Масляний обігрівач Ergo HO 222009 | 2 126 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Ergo HO-222009
Ціни на Ergo HO-222009 |
---|---|---|---|---|
Ergo HO-221507 7 секц 1.5 кВт | від 1 398 грн. | 2 пропозиції | ||
Ergo HO-222009 9 секц 2 кВт | від 1 798 грн. | 10 пропозицій | ||
Ergo HO-222511 11 секц 2.5 кВт | від 3 210 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →