Масляний обігрівач YOER Inferno OFR1025W 10 секц 2.5 кВт (Inferno OFR1025BK)
Відео 1Фото 3 |
YOER Inferno OFR1025W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог YOER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі YOER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити YOER Inferno OFR1025W 10 секц 2.5 кВт
Усі ціни 10 →Обогреватель Yoer Inferno OFR1025BK | 5 855 грн. |
Yoer Inferno OFR1025W | 6 720 грн. |
Масляний обігрівач Yoer Inferno OFR1025W | 5 999 грн. |
Масляний обігрівач Yoer Inferno OFR1025BK [72952] | 6 630 грн. |
Обогреватель Yoer Inferno OFR1025W | 6 371 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →