Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Прогулянки й дитяча кімната   /   Слінги й кенгуру   /   ERGObaby

Ерго рюкзак ERGObaby Adapt

Фото - Слінг / рюкзак-кенгуру ERGObaby Adapt
Відео 2Фото 19
ERGObaby Adapt
Колір
Тип
ерго рюкзак
Вагова група, до
20 кг
Вікова група
0 – 48 міс
Розташування дитини
спереду і ззаду
Орієнтація
обличчям до мами
Шлейки
H-подібні / X-подібні /
Підтримка попереку
Підголовник
Капюшон
Матеріал
бавовна
Країна походження бренду
США
Офіційний сайт
ergobaby.co.uk
Дата додавання на E-Katalog
червень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ERGObaby 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ERGObaby.

Купити ERGObaby Adapt

Эрго-рюкзак Ergobaby Adapt SoftTouch Cotton / до 20 кг / Onyx Black Уцінка

Маркетплейс: Synthetic.ua  Synthetic EU З нами 6 років
(Луцьк)
Гарантія: від магазину
Поскаржитись
2 599 грн.

Эрго-рюкзак Ergobaby Adapt SoftTouch Cotton / до 20 кг / Grey Новий

Маркетплейс: Synthetic.ua  Synthetic EU З нами 6 років
(Луцьк)
Гарантія: 3 міс. від магазину
Поскаржитись
2 699 грн.

Эрго-рюкзак Ergobaby Adapt / до 20 кг / Бежевий Новий

Маркетплейс: Synthetic.ua  Synthetic EU З нами 6 років
(Луцьк)
Гарантія: 3 міс. від магазину
Поскаржитись

Эрго-рюкзак Ergobaby Adapt / до 20 кг / Бежевий Новий

Маркетплейс: Synthetic.ua  Synthetic EU З нами 6 років
(Луцьк)
Гарантія: 3 міс. від магазину
Поскаржитись
2 799 грн.

Динаміка цін на ERGObaby Adapt

Відеоогляди