Машинка для видалення ковтунців Esperanza Pappus (ECS006)
Esperanza Pappus |
|
Довжина кабелю 135 см.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esperanza 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esperanza.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Esperanza Pappus
Усі ціни 29 →Машинка для зняття катишек від мережі Esperanza ECS006 | 329 грн. |
Машинка для удаления катышков ESPERANZA ECS006 | 329 грн. |
Машинка для стрижки катышков Esperanza Lint Remover ECS006 бело-голубой | 342 грн. |
Машинка для стрижки катишків Esperanza ECS006 | 309 грн. |
Машинка для чищення трикотажу Esperanza ECS006 | 329 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →