Машинка для видалення ковтунців MPM LR-027-86
MPM LR-027-86 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM LR-027-86
Усі ціни 7 →Машинка для удаления катишкек MPM LR-027-86 | 792 грн. |
Машинка для стриження ковтунців MPM LR-027-86 | 489 грн. |
Машинка для зняття кош. MPM LR-027-86 | 533 грн. |
MPM LR-027-86 | 487 грн. |
Машинка для стриження ковтунців MPM LR-027-86 | 530 грн. |
Машинка для видалення катишків MPM LR-027-86 | 647 грн. |
Машинка для зняття кош. MPM LR-027-86 | 636 грн. |
Додаткові функції і можливості машинки для видалення ковтунців MPM LR-027-86:
- Потужність — 3 Вт
- Регулювання висоти ножа
РекомендуємоПорівняти в таблиці →