Кавомолка ETA Aromo 0064 90000 (ETA006490000)
Фото 3 |
ETA Aromo 0064 90000 |
|
Мистецтво помелу: Як підібрати правильний помел кавиРозбираємось, які налаштування подрібнення зерен підходять для різних способів варіння кави
Електрична або ручна, жорна чи ножі: що потрібно знати про кавомолки для кращого помелу кавиКороткий гід за різновидами сучасних кавомолок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Aromo 0064 90000
ETA Aromo 0064 90000 White Aromo006490000White | 599 грн. |
Кавомолка ETA Aromo 006490000 (ETA006490000) | 559 грн. |
Кавомолка ETA Aromo 0064 90000 | 599 грн. |
Кавомолка ETA Aromo 0064 90000 150Вт Білий | 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →