Пароочисник ETA Aquabelo 1264 90000
ETA Aquabelo 1264 90000 |
|
Компактний та стильний ручний пароочисник з розширеним набором насадок та елегантним зовнішнім дизайном. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на широке коло користувачів, що піклуються про чистоту та гігієнічний стан свого будинку/квартири. Відрізняється скромним об'ємом бака для води (220 мл), помірною потужністю та ергономічною конструкцією, зручною у повсякденному використанні.
Також варто відзначити порівняно невеликі габарити, що є важливим при зберіганні. Пароочисник ETA Aquabelo буде надійним помічником у процедурі генерального прибирання, здатний максимально прискорити процедури очищення та дезінфекції твердих поверхонь, на які зазвичай витрачалося багато зусиль та часу. Енергійний вплив парового струменя допоможе видалити звичайні та застарілі плями без засобів побутової хімії.
Забезпечить ретельне очищення керамічної плитки та швів, варильних панелей, печей, витяжок, грилів, різних щілин та стиків. Буде корисним при чищенні салону автомобіля. Виконає санітарну обробку раковини, унітазу, душових кабінок, нутрощів холодильника, внутрішнього блоку кондиціонера, жалюзі тощо. Освіжить/видалити плями з м'яких поверхонь, включаючи меблі, верхній одяг та дитячі іграшки. Пара під тиском до 3 бар ефективно вбиває понад 99,9% побутових бактерій, вірусів та грибків.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Купити ETA Aquabelo 1264 90000
Усі ціни 10 →Пароочисник ETA 1264 90000 Aquabelo | 2 364 грн. |
Пароочищувач Eta AquaBelo 126490000 | 2 427 грн. |
Пароочиститель Eta AquaBelo 126490000 ETA126490000 | 2 208 грн. |
ETA Aquabelo 1264 90000 Aquabelo126490000 | 1 899 грн. |
Пароочисник ETA Aquabelo 126490000 (ETA126490000) | 1 849 грн. |