Фен ETA Fenite 7320 90000 (ETA732090000)
ETA Fenite 7320 90000 |
|
Є модель розширеною комплектацією ETA Fenite 7320 90010
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Fenite 7320 90000
ETA Fenite 7320 90000 Fenite732090000 | 849 грн. |
Фен ETA Fenite 7320 90000 (ETA732090000) | 669 грн. |
Фен ETA Fenit 7320 90000 | 849 грн. |
Фен ETA Fenit 7320 90000 білий | 849 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →