Фен ETA Fenite Travel 6320 90020 (ETA632090020)
Фото 3 |
ETA Fenite Travel 6320 90020 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Fenite Travel 6320 90020
ETA Fenité 6320 90020 дорожній фен для волосся 1 кс | 415 грн. |
ETA Fenitе 6320 90020 Fenitе632090020 | 499 грн. |
Фен ETA Fenité 6320 90020 (ETA632090020) | 489 грн. |
Фен ETA Fenit 6320 90020 | 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →