Сушарка для фруктів ETA Fresa 6301 90000
ETA Fresa 6301 90000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Fresa 6301 90000
ETA Fresa 6301 90000 Fresa630190000 | 2 699 грн. |
Сушарка для овочів та фруктів ETA Fresa 6301 90000 (ETA630190000) | 2 309 грн. |
Сушарка для овочів і фруктів ETA Fresa 6301 90000 | 2 699 грн. |
Сушка для овочів та фруктів ETA Fresa 6301 90000 | 2 599 грн. |
Додаткові функції і можливості сушарки для фруктів ETA Fresa:
- Звукова сигналізація закінчення роботи
- Довжина мережевого шнура – 100 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →