Пилосос
ETA Rotary 1425 90000 (ETA142590000)
Відео 2Фото 14 |
ETA Rotary 1425 90000 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Rotary 1425 90000
Усі ціни 7 →Автомобільний пилосос / Ручний пилосос ETA Rotary 142590000 (ETA142590000) | 2 886 грн. |
Пилосос ETA Rotary 142590000 (ETA142590000) | 3 014 грн. |
Ручний / автомобільний пилосос ETA Rotary 2425 90000 | 5 707 грн. |
ETA Rotary 1425 90000 Rotary142590000 | 2 799 грн. |
Акумуляторний пилосос Eta Rotary 142590000 | 2 799 грн. |
Ручной / автомобильный пылесос ETA Rotary 2425 90000 | 5 713 грн. |
Ручний / автомобільний пилосос Eta Rotary 2425 90000 | 5 717 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →