Пилосос
ETA Grande Animal 2223 90000
Фото 4 |
ETA Grande Animal 2223 90000 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Grande Animal 2223 90000
Усі ціни 6 →Пилосос Eta Grande Animal 222390000 | 5 514 грн. |
Пилосос ETA Grande Animal 2223 90000 | 4 828 грн. |
Пилосос безмішковий ETA Grande Animal ETA222390000 | 4 813 грн. |
Пилосос без мішка ETA Grande Animal (222390000) | 4 999 грн. |
Пылесос безмешковый ETA Grande Animal ETA222390000 | 4 809 грн. |
Пилосос безмішковий ETA Grande Animal ETA222390000 | 4 803 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →