Розетка ETI RHE-2sd білий (4668020)
ETI RHE-2sd |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETI RHE-2sd білий
Усі ціни 8 →Розетка 2-на ETI з заземлюючим контактом Schuko RHE-2sd IP54 Біла/прозора | 233 грн. |
Розетка ETI RHE-2sd-BL 2-на з з/к Schuko IP54 Чорна (4668091) | 266 грн. |
Розетка із заземлюючим контактом та кришкою 2-а ETI IP54 RHE-2sd 4668020 д | 209 грн. |
Розетка подвійна з заземленням IP54 Schuko RHE-2sd (біла/прозора кришка) | 233 грн. |
Розетка ETI Schuko RHE-2SD IP54 білий (4668020) | 226 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації ETI RHE-2sd
Ціни на ETI RHE-2sd |
---|---|---|---|---|
ETI RHE-2sd білий | від 209 грн. | 8 пропозицій | ||
ETI RHE-2sd-KR коричневий | від 240 грн. | 4 пропозиції | ||
ETI RHE-2sd-SR сірий | від 240 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →