Пуско-зарядний пристрій EuroCraft Class 650
EuroCraft Class 650
Тип пристрою
пуско-зарядний пристрій
Тип
трансформаторне
Сумісність з акумуляторами (АКБ)
WET/EFB (Lead-Acid)
Напруга акумуляторів
12 В
24 В
Номінальний пусковий струм
390 А
Піковий пусковий струм
650 A
Макс. сила струму при зарядці
90 А
Регулювання сили струму
6 режимів
20 – 900 Агод
20 – 900 А·год
Функції та можливості
амперметр
таймер швидкої зарядки
Ступінь захисту IP
IP65
Джерело живлення
230 В
Потужність (пуск)
6 кВт
Довжина зарядного дроту
2 м
Розміри
670x350x270 мм
Вага
21 кг
Дата додавання на E-Katalog
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EuroCraft 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EuroCraft.
Купити EuroCraft Class 650
Маркетплейс: MAUDAU  tehnopost З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
Пуско-зарядний пристрій (живлення від мережі) Euro Craft CLASS650 NW24112
Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
Пускозарядний пристрій Euro Craft CLASS650, струм 650 А, трансформаторний тип