Пуско-зарядний пристрій Yato YT-83060
Yato YT-83060 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-83060
ПУСКО-ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ДЛЯ АКУМУЛЯТОРІВ YATO, 12/24 В, 40-240 А, 20-600 А | 8 049 грн. |
Пуско-зарядное устройство Yato (YT-83060) | 10 000 грн. |
Пуско-зарядний пристрій YATO акумулятор 12/24В, 40-240 А, 20-600 А·год, 23 | 10 585 грн. |
Автомобільний Пускозарядний Пристрій (12-24 В/20-600 Ач) YATO YT-83060 | 10 506 грн. |
Пуско-зарядний пристрій YATO для акумуляторів (YT-83060) | 9 800 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →