Витяжний вентилятор Europlast EA E-extra E-extra EA150
Модифікації Europlast EA E-extra 9
Характеристики
Europlast E-extra EA150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Europlast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Europlast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Europlast EA E-extra E-extra EA150
Сортувати
Europlast Europlast EA150 | 1 590 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast E-EXTRA EA150 з кульковим підшипником білий | 1 590 грн. |
Europlast Europlast EA150A | 1 835 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast EA150A з кульковим підшипником антрацит | 1 835 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast E-extra EA150A | 1 835 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast E-extra EA150 | 1 590 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast E-EXTRA EA150 з кульковим підшипником білий | 1 479 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast EA150A з кульковим підшипником антрацит | 1 679 грн. |
Закрити
Рекомендуємо