Витяжний вентилятор VENTS D 150
Відео 17 |
Модифікації VENTS D 61
Характеристики
VENTS 150 D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 150 D:
- Вага — 0.92 кг
- Споживання струму — 0.13 A
- Модель 150 D — двигун без кулькових підшипників
- Модель 150 D L — двигун на підшипниках
- Модель 150 D — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель 150 D K — має зворотний клапан
- Модель 150 DT — має таймер вимкнення
- Модель 150 DT K — має зворотний клапан і таймер вимкнення
- Модель 150 DTH — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель 150 DTH K — має зворотний клапан, таймер вимикання і датчик вологості
- Модель 150 DB — має шнурковий вимикач
- Модель 150 DB K — має зворотний клапан і шнурковий вимикач
- Модель 150 DBT — має таймер вимикання і шнурковий вимикач
- Модель 150 DBT K — має зворотний клапан, таймер вимикання і шнурковий вимикач
- Модель 150 DBTH — має таймер вимикання, шнурковий вимикач і датчик вологості
- Модель 150 DBTH K — має зворотний клапан, таймер вимикання, шнурковий вимикач і датчик вологості
Де купити VENTS D 150
Сортувати
Вентс Вентс 150 Д | 1 508 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 Д 100131100000 | 1 644 грн. |
Вытяжной вентилятор Vents 150 Д | 1 509 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс 150 Д | 1 508 грн. |
Осьової декоративний вентилятор Vents 150 Доміно 2 0687921168 | 3 930 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо