Витяжний вентилятор Europlast EA E-extra E-extra EA150T
Модифікації Europlast EA E-extra 9
Характеристики
Europlast E-extra EA150T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Europlast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Europlast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Europlast EA E-extra E-extra EA150T
Сортувати
Europlast Europlast EA150T | 2 158 грн. |
Вытяжной вентилятор Europlast EA150T | 2 159 грн. |
Вентилятор вытяжной Europlast ea150t | 1 823 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast E-EXTRA EA150Т з кульковим підшипником і тай | 2 158 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast E-extra EA150T | 2 158 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast E-extra EA150T | 1 895 грн. |
Закрити
Рекомендуємо