Витяжний вентилятор VENTS D 150 DT
Відео 17 |
Модифікації VENTS D 61
Характеристики
VENTS 150 DT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 150 DT:
- Вага — 0.92 кг
- Споживання струму — 0.13 A
- Модель 150 DT — двигун без кулькових підшипників
- Модель 150 DT L — двигун на підшипниках
- Модель 150 D — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель 150 D K — має зворотний клапан
- Модель 150 DT — має таймер вимкнення
- Модель 150 DT K — має зворотний клапан і таймер вимкнення
- Модель 150 DTH — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель 150 DTH K — має зворотний клапан, таймер вимикання і датчик вологості
- Модель 150 DB — має шнурковий вимикач
- Модель 150 DB K — має зворотний клапан і шнурковий вимикач
- Модель 150 DBT — має таймер вимикання і шнурковий вимикач
- Модель 150 DBT K — має зворотний клапан, таймер вимикання і шнурковий вимикач
- Модель 150 DBTH — має таймер вимикання, шнурковий вимикач і датчик вологості
- Модель 150 DBTH K — має зворотний клапан, таймер вимикання, шнурковий вимикач і датчик вологості
Де купити VENTS D 150 DT
Колір:
Сортувати
Вентс Вентс 150 Д Т | 2 097 грн. |
Вытяжной вентилятор Vents 150 ДТ | 2 097 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс 150 ДТ | 2 097 грн. |
Осьової декоративний вентилятор Vents 150 дt 100131110000 | 1 843 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 ДТ ДО | 2 219 грн. |
Вентс Вентс 150 ДТН Л | 2 468 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 ДТ | 2 097 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 ДТ (блістер) | 2 097 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 Д Т | 2 097 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо