Витяжний вентилятор Europlast EE E-extra E-extra EE100B
Відео 1Фото 6 |
Модифікації Europlast EE E-extra 10
Характеристики
Europlast E-extra EE100B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Europlast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Europlast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Europlast EE E-extra E-extra EE100B
Колір:
Сортувати
Europlast Europlast EE100B | 1 346 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast 01-EE100B | 1 346 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast E-extra 01-EE100B | 1 346 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast E-extra EE100 | 879 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast 01-EE100B з кульковим підшипником білий | 1 232 грн. |
Витяжний вентилятор Europlast E-extra 01-EE100B | 1 312 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо