Витяжний вентилятор VENTS C 100 CB
Відео 21 | від 400 до 1 448 грн. Порівняти ціни 11 →Розмір:100 мм Продуктивність:95 м³/год Шум:34 дБ Функції:шнурковий вимикач |
Модифікації VENTS C 33
Характеристики
VENTS 100 CB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 100 CB:
- Вага — 0.59 кг
- Споживання струму — 0.085 A
- Модель 100 CB — двигун без кулькових підшипників
- Модель 100 CB L — двигун на підшипниках
Де купити VENTS C 100 CB
Колір:
Сортувати
Вытяжной вентилятор Вентс 100 СВ | 1 282 грн. |
Вентилятори Vents 100 СВ хром 0687842913 | 1 270 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 СВ (блістер) | 1 282 грн. |
Настінний і стельовий вентилятор VENTS 100 СВ 100111420000 | 1 124 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 СВ алюм. мат. | 1 448 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо