ТВ тюнер Eurosky ES-16
Відео 8Фото 4 |
Eurosky ES-16 2022 рік |
|
Універсальний цифровий ТВ-тюнер із вбудованим LED-дисплеєм, антеним входом та двома роз'ємами інтерфейсу USB 2.0 для підключення зовнішніх накопичувачів та модулів Wi-Fi. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2022 року, який може декодувати сигнал усіх стандартів вітчизняного цифрового кабельного/ефірного телевізійного мовлення, включаючи DVB-T/T2/С із роздільною здатністю від 480р до 1080р.
Ця модель обладнана роз'ємом універсального інтерфейсу HDMI легко підключається до будь-яких сучасних LCD/OLED-телевізорів. Для виведення зображення на застарілі моделі, включаючи пристрої з ЕПТ-трубкою, на задній панелі ТВ-тюнера Eurosky ES-16 передбачено комплект композитних роз'ємів. Як основа апаратної платформи застосовується зв'язка з процесора Guoxin GX6701 з чутливим тюнером.
Швидкодії цієї платформи достатньо для декодування телесигналу і для безпроблемної роботи фірмової SMART-оболонки. ТБ-тюнер сумісний з USB-Wi-Fi-адаптерами на чіпах Realtek RT5370 та MediaTek MT7601 (придбаються окремо), за допомогою якого можна підключитися до глобальної мережі. Програма Megogo відкриває доступ до безлічі телеканалів і дозволяє насолоджуватися улюбленими фільмами, мультфільмами та серіалами. У прошивці є програми Youtube та Погода. При використанні USB-накопичувачів стає доступна функція запису (PVR) та перегляд з використанням Паузи/Перемотування (TimeShift).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosky 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosky.
Купити Eurosky ES-16
Усі ціни 27 →Цифровий ресивер Eurosky ES-16 IPTV | 499 грн. |
Цифровая приставка Т2 Eurosky ES-16 | 938 грн. |
Тюнер ТВ Т2 цифрова приставка для телевізора з підтримкою Wi-Fi Eurosky ES | 895 грн. |
Тюнер ТВ Т2 цифрова приставка для телевізора з підтримкою Wi-Fi Eurosky ES | 725 грн. |
Цифровий Ефірний HD тюнер Euro Sky ES-16 | 699 грн. |