ТВ тюнер World Vision T624D5
Фото 3 |
World Vision T624D5 2022 рік |
|
Удосконалена модель стаціонарного цифрового телевізійного тюнера для прийому трансляцій цифрового мовлення у форматах DVB-T/Т2/С та підтримкою smart-функцій. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2022 року. На відміну від попередніх моделей, обладнаний продуктивним процесором NationalChip GX6701, що гарантує швидшу роботу пристрою. Також варто відзначити нову, зручнішу графічну оболонку.
Цифровий тюнер World Vision T624D5 має високу чутливість прийому DVB-T/T2 та DVB-C сигналу, забезпечує стабільну трансляцію та якісне цифрове зображення на екрані телевізора. Цифровий принцип передачі сигналу гарантує високу точність зображення з роздільною здатністю до 1920х1080 при 50fps, що передається через цифровий порт HDMI. Також ця модель обладнана двома портами USB 2.0 для підключення USB флешок або мобільних жорстких дисків. Підтримується робота з USB-Wi-Fi адаптерами на чіпсетах Ralink RT5370 або Mediatek MT7601, які дозволяють підключити тюнер до мережі для перегляду контенту IPTV. Підтримується відтворення всіх популярних форматів файлів AVI, MPG, MP4, TS, MOV, MKV, DAT, стислих із використанням найпоширеніших сучасних кодеків MPEG-2, MPEG-4, H.264, M-JPEG, АС3, HE-AAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог World Vision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі World Vision.
Купити World Vision T624D5
Усі ціни 8 →World Vision T624D5 | 496 грн. |
World Vision T624D5 | 469 грн. |
Цифровий ефірний ресивер DVB-T2 World Vision T624D5 | 499 грн. |
World Vision T624D5 8977 | 499 грн. |
Т2 цифровой эфирный приемник World Vision T624D5 | 898 грн. |