Матрац Eurosleep Simplex Strong 150x200
Фото 2 | від 4 092 до 4 988 грн. Порівняти ціни 12 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 200 кг Висота:7 см |
Модифікації Eurosleep Simplex Strong 15
Характеристики
Eurosleep Simplex Strong 150x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Simplex Strong 150x200
Сортувати
Топпер Eurosleep Simplex Strong Жаккард 150х200 + сумка в подарок | 4 263 грн. |
Топпер Eurosleep Simplex strong 150х200 (5028) | 4 092 грн. |
Топпер Eurosleep Simplex strong 150х200 (5028) | 4 263 грн. |
Топпер-футон (матрац тонкий) СТАНДАРТ Simplex Strong жаккард (7 см) 150x20 | 4 263 грн. |
Топпер EuroSleep Simplex Strong жакард 150x200 | 4 263 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо