Валіза EVERKI Titan Trolley 35 (EKB420)
Відео 1Фото 9 |
EVERKI Titan Trolley 35 |
|
Знімний чохол для ноутбука. Тримач для навушників. В комплекті чохол для аксесуарів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EVERKI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EVERKI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EVERKI Titan Trolley 35
EVERKI Titan (EKB420) | 15 250 грн. |
Чемодан для ноутбука Everki Titan Trolley 35л EKB420 | 15 250 грн. |
EVERKI Titan (EKB420) | 15 250 грн. |
Валіза для ноутбука Everki Titan Trolley 18.4" (EKB420) | 15 250 грн. |
Валіза EVERKI Titan Trolley 18.4'' 35 л Black (EKB420) EKB420 | 15 250 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →