Блок живлення EVGA SuperNOVA G6 220-G6-1000-X2
Відео 3Фото 8 |
EVGA SuperNOVA G6 220-G6-1000-X2 650 Вт 24+8 (4+4) pin 1000 Вт 24+8+8(4+4) pin |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EVGA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EVGA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EVGA SuperNOVA G6 220-G6-1000-X2
Блок живлення EVGA SuperNOVA G6 1000W (220-G6-1000-X2) | 9 881 грн. |
EVGA SuperNOVA G6 1000W (220-G6-1000-X2) | 9 640 грн. |
EVGA SuperNOVA G6 1000W (220-G6-1000-X2) | 9 881 грн. |
EVGA SuperNOVA G6 1000W (220-G6-1000-X2) | 10 122 грн. |
Відеоогляди
Модификації EVGA SuperNOVA G6
Ціни на EVGA SuperNOVA G6 |
---|---|---|---|---|
EVGA SuperNOVA G6 220-G6-0650-X2 | від 7 708 грн. | 2 пропозиції | ||
EVGA SuperNOVA G6 220-G6-1000-X2 | від 9 640 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →