Рушникосушарка Excellent Horos 146 500x1460
Модифікації Excellent Horos 2
Характеристики
Excellent Horos 146 500x1460
Колір
Тип
комбі (вода та електрика) Дизайн
драбинка Теплова потужність
770 Вт Споживана потужність
327 Вт Максимальна робоча t
90 °C / для водяного / Управління
механічне Кабель живлення
правий Міжосьова відстань
470 мм Кількість перемичок
24 шт / 4+4+4+4+4+4 / Матеріал корпуса
сталь Покриття
білий, сірий Країна походження бренду
Польща Габарити (ШхВхГ)
500x1460x40 мм Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2020 Маркування виробника
GREX.HO146.GR
GREX.HO146.WH
Додатково може комплектуватися терморегулятором.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Де купити Excellent Horos 146 500x1460
Рушникосушарка водяна для ванної кімнати 1460X500 Excellent HOROS 146 GREX 11 005 грн.
Сушка для рушників Excellent Horos 146 (GREX.HO146.GR) Маркетплейс: Rozetka.ua
ONSEN
З нами 5 років (Київ) Поскаржитись
13 754 грн.
Сушка для рушників Excellent Horos 146 (GREX.HO146.WH) Маркетплейс: Rozetka.ua
ONSEN
З нами 5 років (Київ) Поскаржитись
13 754 грн. Продавець: Excellent bath...
Радіатор Excellent Horos 146 (Grex.ho146.gr) Сірий Металік Маркетплейс: Rozetka.ua
Excellent bathroom
З нами 5 років (Київ) Поскаржитись
Радіатор Excellent Horos 146 (Grex.ho146.wh) Білий Маркетплейс: Rozetka.ua
Excellent bathroom
З нами 5 років (Київ) Поскаржитись
Закрити
Рекомендуємо
від 1 790 грн. Тип: тип: електричний, міжосьова: 130 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 829 грн. Тип: тип: водяна, Підключення: підключення: бічне - бічне або нижнє, міжосьова: 400 / 500 / 600 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 149 грн. Тип: тип: електричний, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 1 692 грн. Тип: тип: електричний, міжосьова: - / 450 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 261 грн. Тип: тип: водяна, Підключення: підключення: нижнє (вертикальне) / бічне або нижнє, міжосьова: 400 / 500 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 3 687 грн. Тип: тип: електричний, міжосьова: - / 390 / 490 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 1 732 грн. Тип: тип: електричний, міжосьова: - / 500 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 890 грн. Тип: тип: електричний, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 3 479 грн. Тип: тип: електричний, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 8 787 грн. Тип: тип: водяна, Підключення: підключення: нижнє (вертикальне), міжосьова: 500 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
Динаміка цін на Excellent Horos 146 500x1460