Змішувач Excellent Pride AREX.4008CR
Фото 3 |
Excellent Pride AREX.4008CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Pride AREX.4008CR
Усі ціни 6 →Змішувач Excellent Для Душу Pride (Arex.4008Cr) Arex.4008Cr | 6 749 грн. |
Змішувач для душу настінний EXCELLENT Pride Arex.4008Cr хром (76730) | 7 416 грн. |
Змішувач Для Душу Pride Білий (Arex.4008Wh) Arex.4008Wh | 8 095 грн. |
Змішувач для ванни настінний EXCELLENT Pride Arex.4008Wh хром-білий (77174 | 9 095 грн. |
Змішувач Excellent Для Душу Pride (Arex.4008Cr) | 7 416 грн. |
Змішувач Для Душу Pride Білий (Arex.4008Wh) | 9 095 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →