Змішувач Fiore Imperial 83CR5103
Fiore Imperial 83CR5103 |
|
Важіль (джойстик) із керамічною вставкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiore Imperial 83CR5103
Усі ціни 8 →ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ C РУЧНИМ душем FIORE IMPERIAL ЗОЛОТО / КЕРАМІКА 83OO510 | 11 348 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ З РУЧНИМ ДУШЕМ FIORE IMPERIAL БРОНЗА/КЕРАМІКА 83ZZ5103 | 9 699 грн. |
Смеситель для ванны Fiore Imperial бронза 83ZZ5103 | 9 699 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ C РУЧНИМ душем FIORE IMPERIAL БРОНЗА / КЕРАМІКА 83ZZ510 | 9 699 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ C РУЧНИМ душем FIORE IMPERIAL ХРОМ / КЕРАМІКА 83CR5103 | 6 693 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →