Автоакумулятор Exide Start-Stop AGM AGM EK700
Відео 22 | від 4 999 до 7 800 грн. Порівняти ціни 16 →Призначення:авто Ємність:70 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:760 A |
Модифікації Exide Start-Stop AGM 15
Характеристики
Exide AGM EK700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Start-Stop AGM AGM EK700
Сортувати
Автомобильный аккумулятор Exide Agm 6СТ-70 Евро (EK700) | 6 926 грн. |
Аккумулятор автомобильный exide start-stop agm 70a (ek700) | 6 554 грн. |
Аккумулятор 70Ah-12v Exide AGM (278х175х190) ,R,EN760 EK700 | 7 483 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP AGM 70A (EK700) EK700 | 5 883 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP AGM 70A (EK700) EK700 | 5 883 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
чітко підійшов замість рідного аккумулятора за розмірами, кріпленням і розташуванням клемм працює як старт-стоп, так і всі інші функції, пов'язані з аккумулятором, як з оригінальним, для цього не потрібно нічого в автомобілі після заміни аккумулятора налаштовувати. Тримає напругу без проблем, заряджається - все як має бути. Ціна на момент купівлі була найкраща серед А-брендів, гарантія і якість виконання, та й попередній досвід з цією фірмою хороші. треба дивитись на ціни, якщо аналогічний варта або бош будуть дешевші - можна брати їх, якість плюс-мінус однакова. Bohdan Prykhodchenko: користуюся Exide Start-Stop AGM більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо