Автоакумулятор Exide Premium EA722
Відео 19 | від 3 524 до 4 269 грн. Порівняти ціни 12 →Призначення:авто Ємність:72 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:720 A |
Модифікації Exide Premium 21
Характеристики
Exide Premium EA722 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Premium EA722
Сортувати
Exide Premium 6СТ-72 Н Евро (EA722) | 4 120 грн. |
Аккумулятор 72Ah-12v Exide PREMIUM (278x175x175), R, EN720 EA722 | 3 760 грн. |
Автомобільний акумулятор Exide 72Ah-12v Premium, R+, EN720 (5237607280) (E | 3 672 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE PREMIUM 72A (EA722) EA722 | 3 524 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE PREMIUM 72A (EA722) EA722 | 3 524 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
0 4 2 5 |
Перед цим був такий самий. Проживши майже 8 років. Взявши такий самий. Вже 3 рік працює. Якість Німа Игорь Фомиченко: користуюся Exide Premium EA640 більше року |
навіть не відпрацював 3х років самий звичайний мало пропрацював |
Проездил на таком ровно 4 года! За время эксплуатации проблем не было. Перестал работать резко, машина не завелась, после зарядки завелась еще 2 раза и все. Алексей: користуюся Exide Premium більше року |
Показано 3 з 11 відгуків
ще 8 відгуків
Відеоогляди
Рекомендуємо